Spanish Liga F

Real Madrid

Real Madrid

NIPPN

3-0

Završeno
FC Badalona

FC Badalona

NPNNI
subota, 4. listopada u 15:00Alfredo Di Stéfano Stadium

Sažetak

Prvo poluvrijeme

  • Gol
    26'
  • Gol
    38'
  • 43'
    Žuti karton – Cristina Cubedo
  • Zamjena
    45'

Drugo poluvrijeme

  • 50'
    Žuti karton – María Llompart
  • Gol
    58'
  • Zamjena
    64'
  • Zamjena
    64'
  • Zamjena
    64'
  • 67'
    Zamjena
  • 67'
    Zamjena
  • Zamjena
    69'
  • 74'
    Zamjena
  • 84'
    Zamjena
  • 84'
    Zamjena
  • Žuti karton – Athenea del Castillo
    90'

Statistika

50%Posjed lopte50%
19Udarci10
11Udarci u okvir3
10Korneri4
11Prekršaji5
1Žuti kartoni2
0Crveni kartoni0
0Zaleđa0
3Obrane8
0Točna dodavanja0
0Ukupno dodavanja0

Zamah

Real MadridBadalona
153045

Najbolji igrači

Real Madrid

  • Signe BruunUdarci4
  • Merle FrohmsObrane3

Sastavi

Real Madrid4-2-3-14-5-1Badalona
13Canales
2Garrote
23Cubedo
16Pinillos
3Pujadas
6Llompart
14Kullashi
20González
17Sánchez
11Julve
18Chamorro
9Bruun
8Däbritz
20Feller
18Caicedo
19Navarro
16Angeldahl
12Yasmim
22Andersson
2Antônia
14Méndez
13Frohms

Real Madrid

  • 13Merle FrohmsG
  • 22Bella AnderssonCD-L
  • 14María MéndezCD-R
  • 12YasmimLB
  • 2AntôniaRB
  • 18Linda CaicedoAM
  • 8Sara DäbritzLM
  • 16Filippa AngeldahlRM
  • 9Signe BruunF
  • 20Naomie FellerAM-L
  • 19Eva NavarroAM-R

Badalona

  • 13Antonia CanalesG
  • 23Cristina CubedoCD-L
  • 3Berta PujadasCD-R
  • 2Nuria GarroteLB
  • 16Itziar PinillosRB
  • 6María LlompartCM-L
  • 17Paula SánchezCM-R
  • 20Ana GonzálezAM
  • 14Loretta KullashiLM
  • 11Elena JulveRM
  • 18Lice ChamorroF

Međusobni susreti

  • 16. velj 25.Real Madrid3-2FC Badalona
  • 09. stu 24.FC Badalona1-3Real Madrid
  • 28. tra 24.Real Madrid2-1FC Badalona
  • 17. pro 23.FC Badalona0-2Real Madrid
  • 31. ožu 23.Real Madrid3-0FC Badalona