Saudi Pro League

Al Fateh

Al Fateh

PIIPP

1-2

Završeno
Al Fayha

Al Fayha

PIPII
subota, 30. kolovoza u 15:55Al Fateh Club Stadium

Sažetak

Prvo poluvrijeme

  • 15'
    Gol
  • 18'
    Žuti karton – Khalid Al Rammah
  • Crveni karton – Amine Sbaï
    21'
  • 28'
    Crveni karton – Khalid Al Rammah
  • Žuti karton – Matias Vargas
    37'
  • 45'+4'
    Gol
  • Gol
    45'+12'
  • Zamjena
    45'

Drugo poluvrijeme

  • Zamjena
    67'
  • Zamjena
    67'
  • 67'
    Zamjena
  • Zamjena
    82'
  • 83'
    Zamjena
  • 83'
    Zamjena
  • Žuti karton – Sattam Al Tumbukti
    87'
  • Zamjena
    90'+6'
  • 90'+7'
    Zamjena

Statistika

60%Posjed lopte40%
12Udarci8
5Udarci u okvir2
5Korneri3
8Prekršaji13
2Žuti kartoni0
1Crveni kartoni1
0Zaleđa0
0Obrane4
0Točna dodavanja0
0Ukupno dodavanja0

Zamah

Al FatehAl Fayha
153045

Najbolji igrači

Al Fateh

  • Mourad BatnaUdarci4

Al Fayha

  • JasonUdarci3
  • Orlando MosqueraObrane4

Sastavi

Al Fateh4-4-23-5-2Al Fayha
52Mosquera
18Bamasud
5Smalling
21Sahafi
75Rammah
8Benzia
30Semedo
22Baqawi
55Hussain
10Sakala
23Jason
10Vargas
94Alemzi
28Bendebka
7Sbaï
33Youssef
11Batna
50Qasheesh
17Saadane
15Baattia
44Fernandes
97Al-Bukhari

Al Fateh

  • 97Ameen Al-BukhariG
  • 17Marwane SaadaneCD-L
  • 44Jorge FernandesCD-R
  • 50Majed QasheeshLB
  • 15Saeed BaattiaRB
  • 28Sofiane BendebkaCM-L
  • 33Zaydou YoussefCM-R
  • 7Amine SbaïLM
  • 11Mourad BatnaRM
  • 10Matias VargasCF-L
  • 94Abdullah Safoud AlemziCF-R

Al Fayha

  • 52Orlando MosqueraG
  • 5Chris SmallingCD
  • 18Ahmed BamasudCD-L
  • 21Ziyad Al SahafiCD-R
  • 8Yassine BenziaCM-L
  • 55Ali Al HussainCM-R
  • 30Alfa SemedoAM
  • 75Khalid Al RammahLM
  • 22Mohammed Al BaqawiRM
  • 10Fashion SakalaCF-L
  • 23JasonCF-R

Međusobni susreti

  • 06. tra 25.Al Fayha1-1Al Fateh
  • 02. stu 24.Al Fateh1-1Al Fayha
  • 09. svi 24.Al Fayha2-2Al Fateh
  • 25. stu 23.Al Fateh0-1Al Fayha
  • 09. svi 23.Al Fayha3-0Al Fateh