Colombian Primera A

Independiente Santa Fe
NIPPP
1-0
Završeno
Alianza FC
IPPPI
petak, 14. studenoga u 00:00Nemesio Camacho (El Campin)
Sažetak
Prvo poluvrijeme
- 17'Žuti karton – Yilson Rosales
- Žuti karton – Joaquín Sosa36'
- 38'Žuti karton – Jhair Castillo
- ⇅Ulazi Yairo Moreno, izlazi Alexis Zapata (ozljeda)44'
- 45'+5'Žuti karton – Kevin Moreno
Drugo poluvrijeme
- ⚽Gol – Santiago Mosquera49'
- 56'⇅Ulazi José Muñoz, izlazi Jhair Castillo
- 57'⇅Ulazi Jesús Figueroa, izlazi Kevin Moreno
- 71'⇅Ulazi Mayer Gil, izlazi Jesús Muñoz
- 71'⇅Ulazi Ayron Del Valle, izlazi Rubén Manjarrés
- Žuti karton – Elvis Perlaza75'
- ⇅Ulazi Edwar López, izlazi Yairo Moreno78'
- ⇅Ulazi Jhojan Torres, izlazi Elvis Perlaza78'
- 84'⇅Ulazi Sergio Aponzá, izlazi Edwin Torres
- ⇅Ulazi Iván Scarpeta, izlazi Yílmar Velásquez (ozljeda)85'
- 89'Žuti karton – Wiston Fernández
- 90'+1'Žuti karton – Sergio Aponzá
- 90'+9'Crveni karton – Edwin Torres
Statistika
43%Posjed lopte57%
13Udarci7
5Udarci u okvir3
2Korneri4
11Prekršaji19
2Žuti kartoni5
0Crveni kartoni1
1Zaleđa2
3Obrane4
215Točna dodavanja320
290Ukupno dodavanja391
Zamah
Santa FeAlianza FC
⚽
153045607590
Najbolji igrači
Santa Fe
- Hárold MosqueraUdarci4
- Emanuel OliveraTočni dodavanja27
- Andrés MosqueraObrane3
Alianza FC
- John Edison GarcíaUdarci2
- Wiston FernándezTočni dodavanja62
- Johan WallensObrane4
Sastavi
Santa Fe3-4-34-4-2Alianza FC
60Rosales
24Manjarres
33Fernández
11Rodallega
⚽
23Mosquera
6Sosa
3Moreno
1Mosquera
Santa Fe
- 1Andrés MosqueraG
- 18Emanuel OliveraCD
- 6Joaquín SosaCD-L
- 3Víctor MorenoCD-R
- 16Daniel TorresCM-L
- 20Yilmar VelázquezCM-R
- 32Christian MaflaLM
- 22Elvis PerlazaRM
- 11Hugo RodallegaF
- 10Alexis ZapataCF-L
- 23Hárold MosqueraCF-R
Alianza FC
- 1Johan WallensG
- 18John Edison GarcíaCD-L
- 3Kevin MorenoCD-R
- 22Kazalan SuárezLB
- 60Yilson RosalesRB
- 24Ruben ManjarresCM-L
- 7Jair CastilloCM-R
- 8Jesús MuñozLM
- 29Edwin TorresRM
- 32Carlos GonzalezCF-L
- 33Wiston FernándezCF-R
Međusobni susreti
- 10. ruj 25.Independiente Santa Fe4-1Alianza FC
- 28. kol 25.Alianza FC1-1Independiente Santa Fe
- 25. svi 25.Alianza FC6-1Independiente Santa Fe
- 26. ruj 24.Independiente Santa Fe2-0Alianza FC
- 04. ožu 24.Alianza FC0-1Independiente Santa Fe
