Colombian Primera A

Deportivo Pasto
NNNIP
4-0
Završeno
Deportivo Pereira
PIIII
utorak, 28. listopada u 00:45Departamental Libertad
Sažetak
Prvo poluvrijeme
- 13'Crveni karton – Carlos Vega
- Žuti karton – Johan Caicedo36'
Drugo poluvrijeme
- ⚽Gol – Yoshan Valois50'
- 53'⇅Ulazi Santiago Álzate, izlazi Jhon Montoya
- 53'⇅Ulazi Matías López, izlazi Jacobo Lopez
- ⚽Gol – Santiago Jiménez62'
- ⇅Ulazi Kévin Rendón, izlazi Johan Caicedo65'
- ⇅Ulazi Jeferson Rivas, izlazi Patrick Preciado65'
- 72'⇅Ulazi Giancarlo García, izlazi Ronaldino Mosquera
- ⇅Ulazi Fabian Villa, izlazi Luis Caicedo81'
- ⇅Ulazi David Camacho, izlazi Facundo Boné81'
- ⇅Ulazi Jeirye Caicedo, izlazi Santiago Jiménez (ozljeda)86'
Statistika
70%Posjed lopte30%
28Udarci3
12Udarci u okvir1
10Korneri1
12Prekršaji7
1Žuti kartoni0
0Crveni kartoni1
4Zaleđa1
1Obrane8
379Točna dodavanja118
438Ukupno dodavanja204
Zamah
PastoPereira
⚽
⚽
1530456075
Najbolji igrači
Pasto
- Yoshan ValoisUdarci6
- Luis CaicedoTočni dodavanja52
- Diego Martinez MarinObrane1
Pereira
- Miguel AguirreUdarci1
- Sebastián RuízTočni dodavanja20
- Samuel AtehortuaObrane8
Sastavi
Pasto5-3-24-1-4-1Pereira
22Mosquera
9Mosquera
99Calderón
⚽28Preciado
⚽
19Valois
⚽77Boné
20Castano
⚽
3Jiménez
4Caicedo
Pasto
- 1Diego Martinez MarinG
- 5Nicolás GilCD
- 23Joyce OssaCD-L
- 4Luis CaicedoCD-R
- 20Mauricio CastanoLB
- 3Santiago JiménezRB
- 11John MéndezCM
- 77Facundo BonéCM-L
- 6Johan CaicedoCM-R
- 28Patrick PreciadoCF-L
- 19Yoshan ValoisCF-R
Pereira
- 12Samuel AtehortuaG
- 15Jared RodríguezCD-L
- 14Carlos VegaCD-R
- 16Josseph MosqueraDM
- 31Jacobo LopezLB
- 22Santiago MosqueraRB
- 9Ronaldino MosqueraCM-L
- 6Sebastián RuízCM-R
- 13Jhon MontoyaLM
- 8Miguel AguirreRM
- 99Andrés CalderónF
Međusobni susreti
- 14. svi 25.Deportivo Pereira1-0Deportivo Pasto
- 29. srp 24.Deportivo Pasto2-0Deportivo Pereira
- 31. sij 24.Deportivo Pereira0-1Deportivo Pasto
- 13. ruj 23.Deportivo Pereira2-1Deportivo Pasto
- 31. ožu 23.Deportivo Pasto0-0Deportivo Pereira
