Argentine Liga Profesional de Fútbol

Godoy Cruz Antonio Tomba
NINNI
0-0
Završeno
San Martín (San Juan)
INNPP
nedjelja, 2. studenoga u 21:30Estadio Feliciano Gambarte
Sažetak
Prvo poluvrijeme
- 23'Žuti karton – Tomás Lecanda
Drugo poluvrijeme
- 51'Žuti karton – Matías Borgogno
- Žuti karton – Facundo Altamira65'
- ⇅Ulazi Guillermo Fernández, izlazi Daniel Barrea69'
- 72'⇅Ulazi Santiago Salle, izlazi Tomás Fernández
- Žuti karton – Guillermo Fernández74'
- ⇅Ulazi Santiago Martínez, izlazi Agustín Valverde77'
- 82'⇅Ulazi Santiago Barrera, izlazi Ignacio Maestro Puch
- 89'⇅Ulazi Matías Orihuela, izlazi Lucas Diarte (ozljeda)
- ⇅Ulazi Luca Martínez Dupuy, izlazi Maximiliano González90'
- ⇅Ulazi Misael Sosa, izlazi Facundo Altamira90'
- 90'+3'Žuti karton – Ayrton Portillo
Statistika
53%Posjed lopte47%
11Udarci8
2Udarci u okvir4
4Korneri5
16Prekršaji12
2Žuti kartoni3
0Crveni kartoni0
2Zaleđa1
4Obrane2
141Točna dodavanja106
215Ukupno dodavanja205
Zamah
Godoy CruzSan Martín SJ
1530456075
Sastavi
Godoy Cruz4-4-24-2-3-1San Martín SJ
30Diarte
29Lecanda
49González
22Jaurena
27Fernandez
21Watson
31Auzmendi
27Andino
25Poggi
41Altamirano
23Rasmussen
26Mendoza
Godoy Cruz
- 1Franco PetroliG
- 23Federico RasmussenCD-L
- 26Mateo MendozaCD-R
- 3Juan MoránLB
- 8Claudio ValverdeRB
- 16Maximiliano GonzálezCM-L
- 25Vicente PoggiCM-R
- 27Santino AndinoLM
- 41Facundo AltamiranoRM
- 31Agustín AuzmendiCF-L
- 11Daniel BarreaCF-R
San Martín SJ
- 1Matias BorgognoG
- 6Luciano RecaldeCD-L
- 29Tomas LecandaCD-R
- 30Lucas DiarteLB
- 16Ayrton PortilloRB
- 22Sebastián JaurenaAM
- 49Diego GonzálezLM
- 21Nicólas WatsonRM
- 11Ignacio Maestro PuchF
- 8Horacio TijanovichAM-L
- 27Tomás FernandezAM-R
Međusobni susreti
- 20. tra 25.San Martín (San Juan)1-0Godoy Cruz Antonio Tomba
- 25. ožu 24.Godoy Cruz Antonio Tomba0-0San Martín (San Juan)
- 02. ožu 19.San Martín (San Juan)0-0Godoy Cruz Antonio Tomba
- 28. tra 18.Godoy Cruz Antonio Tomba2-0San Martín (San Juan)
- 13. svi 17.San Martín (San Juan)1-2Godoy Cruz Antonio Tomba
