Argentine Liga Profesional de Fútbol

San Lorenzo
NINPI
0-1
Završeno
San Martín (San Juan)
ININN
petak, 10. listopada u 17:30Estadio Pedro Bidegain
Sažetak
Prvo poluvrijeme
- 22'Žuti karton – Lucas Diarte
- 45'Žuti karton – Tomás Lecanda
Drugo poluvrijeme
- 61'⇅Ulazi Santiago Salle, izlazi Tomás Fernández
- 61'⇅Ulazi Juan Cavallaro, izlazi Sebastián González
- ⇅Ulazi Agustín Ladstatter, izlazi Matías Reali63'
- 72'⇅Ulazi Santiago Barrera, izlazi Ignacio Maestro Puch
- 72'⇅Ulazi Matías Orihuela, izlazi Lucas Diarte
- ⇅Ulazi Diego Herazo, izlazi Ezequiel Cerutti73'
- ⇅Ulazi Ezequiel Herrera, izlazi Fabricio López73'
- ⇅Ulazi Matías Hernández, izlazi Nicolás Tripichio84'
- 86'Žuti karton – Matías Borgogno
- 88'⇅Ulazi Rodrigo Cáseres, izlazi Diego González (ozljeda)
- Žuti karton – Ignacio Perruzzi90'
Statistika
61%Posjed lopte39%
19Udarci6
7Udarci u okvir1
11Korneri5
9Prekršaji13
1Žuti kartoni3
0Crveni kartoni0
1Zaleđa2
0Obrane6
226Točna dodavanja113
324Ukupno dodavanja210
Zamah
San Lorenzo San Martín SJ
1530456075
Sastavi
San Lorenzo 4-2-3-14-2-3-1San Martín SJ
30Diarte
29Lecanda
⚽49González
27Fernandez
22Jaurena
45Gulli
38Perruzzi
37Baez
34López
4Romaña
San Lorenzo
- 20Facundo AltamiranoG
- 23Gastón HernándezCD-L
- 4Jhohan RomañaCD-R
- 37Elías BaezLB
- 34Fabricio Gabriel LópezRB
- 45Facundo GulliAM
- 24Nicolas TripichioLM
- 38Ignacio PerruzziRM
- 28Alexis CuelloF
- 11Matías RealiAM-L
- 7Ezequiel CeruttiAM-R
San Martín SJ
- 1Matias BorgognoG
- 6Luciano RecaldeCD-L
- 29Tomas LecandaCD-R
- 30Lucas DiarteLB
- 16Ayrton PortilloRB
- 10Sebastián GonzálezAM
- 49Diego GonzálezLM
- 22Sebastián JaurenaRM
- 11Ignacio Maestro PuchF
- 8Horacio TijanovichAM-L
- 27Tomás FernandezAM-R
Međusobni susreti
- 05. tra 25.San Martín (San Juan)0-1San Lorenzo
- 10. lis 23.San Lorenzo1-0San Martín (San Juan)
- 23. lis 18.San Lorenzo2-1San Martín (San Juan)
- 18. stu 17.San Martín (San Juan)1-3San Lorenzo
- 27. kol 16.San Lorenzo2-2San Martín (San Juan)
