Greek Super League

Atromitos
IPNIP
2-2
Završeno
Panserraikos FC
IPIII
ponedjeljak, 16. veljače u 16:00Peristeri Stadium
Sažetak
Prvo poluvrijeme
- ⚽Gol iz penala27'
- 31'⚽Gol
- Žuti karton – Georgios Papadopoulos45'
- Žuti karton – Theocharis Tsiggaras45'+1'
Drugo poluvrijeme
- 52'Žuti karton – Andrei Ivan
- ⇅Zamjena56'
- ⇅Zamjena57'
- 63'Crveni karton – Andrei Ivan
- 64'Žuti karton – Ihor Kalinin
- Žuti karton – Luka Gugeshashvili65'
- ⇅Zamjena67'
- 80'⇅Zamjena
- ⇅Zamjena80'
- ⚽Gol87'
- 88'⇅Zamjena
- 88'⇅Zamjena
- 90'+2'⚽Gol
- 90'+5'⇅Zamjena
Najbolji igrači
Atromitos
- Steven ZuberUdarci3
- Lefteris ChoutesiotisObrane2
Panserraikos
- Eleutherios LyratzisUdarci2
- Juan TinagliniObrane2
Sastavi
Atromitos4-2-3-15-3-2Panserraikos
88Kalinin
81Marco
19Lyratzis
77Zuber
92Moutoussamy
70Mansur
Atromitos
- 1Lefteris ChoutesiotisG
- 70MansurCD-L
- 4Dimitrios StavropoulosCD-R
- 16Georgios PapadopoulosLB
- 12Mattheos MountesRB
- 8Peter MichorlAM
- 92Samuel MoutoussamyLM
- 5Theocharis TsiggarasRM
- 77Steven ZuberF
- 32Makana BakuAM-L
- 11Denzel JubitanaAM-R
Panserraikos
- 77Juan TinagliniG
- 81Vernon De MarcoCD
- 88Ihor KalininCD-L
- 5Iva GelashviliCD-R
- 14Marios TsaousisLB
- 19Eleutherios LyratzisRB
- 40Stephane OmeongaCM
- 24Giannis DoiranlisCM-L
- 6Samir Ben SallamCM-R
- 11Alex TeixeiraCF-L
- 9Andrei IvanCF-R
Međusobni susreti
- 20. ruj 25.Panserraikos FC1-1Atromitos
- 22. velj 25.Atromitos1-0Panserraikos FC
- 09. stu 24.Panserraikos FC2-3Atromitos
- 06. tra 24.Atromitos1-1Panserraikos FC
- 24. velj 24.Panserraikos FC0-0Atromitos
