Brazilian Serie B

CRB
IPIPI
3-2
Završeno
Botafogo-SP
PPIIN
srijeda, 24. rujna u 22:00Estádio Rei Pelé
Sažetak
Prvo poluvrijeme
- ⚽Gol – Fábio Alemão20'
- ⚽Gol – Gegê43'
- 45'Žuti karton – Jean Victor
- ⇅Ulazi Luis Segovia, izlazi Fábio Alemão45'
- 45'⇅Ulazi Marquinho, izlazi Matheus Barbosa
- 45'⇅Ulazi Gabriel Bispo, izlazi Jhony Douglas
Drugo poluvrijeme
- 69'⇅Ulazi Jeferson, izlazi Wallison
- 69'⇅Ulazi Robinho, izlazi Gabriel Barros
- ⇅Ulazi Gazão, izlazi Gegê71'
- ⇅Ulazi William Pottker, izlazi Dadá Belmonte71'
- 74'Žuti karton – Leandro Maciel
- ⚽Gol – Danielzinho75'
- 76'⇅Ulazi Matheus Régis, izlazi Jefferson Nem
- ⇅Ulazi Weverton, izlazi Matheus Ribeiro78'
- ⇅Ulazi Douglas Baggio, izlazi Mikael79'
- 90'+5'Žuti karton – Edson
- 90'+7'Crveni karton – Edson
Statistika
63%Posjed lopte37%
20Udarci13
5Udarci u okvir6
5Korneri2
11Prekršaji12
0Žuti kartoni3
0Crveni kartoni1
3Zaleđa0
4Obrane2
510Točna dodavanja280
570Ukupno dodavanja334
Zamah
CRBBotafogo-SP
⚽
⚽
⚽
153045607590
Najbolji igrači
CRB
- DanielzinhoUdarci4
- Henri SantosTočni dodavanja82
- Vitor CaetanoObrane4
Botafogo-SP
- Gabriel Bispo Udarci4
- JeanTočni dodavanja34
- Victor SouzaObrane2
Sastavi
CRB4-2-3-14-1-4-1Botafogo-SP
6Jean
⚽
10Maciel
⚽
10Danielzinho
⚽
8Gegê
⚽
27Schirmann
CRB
- 1Vitor CaetanoG
- 27Fábio Augusto SchirmannCD-L
- 44Henri SantosCD-R
- 77Leonardo de CamposLB
- 2Matheus RibeiroRB
- 10DanielzinhoAM
- 21CrystopherLM
- 8GegêRM
- 28MikaelF
- 17Thiago FernandesAM-L
- 97DadáAM-R
Botafogo-SP
- 1Victor SouzaG
- 4VilarCD-L
- 3EdsonCD-R
- 5JhonyDM
- 6JeanLB
- 2WallisonRB
- 10Leandro MacielCM-L
- 8Matheus BarbosaCM-R
- 11Jefferson NemLM
- 7Gabriel De Sousa BarrosRM
- 9Guilherme QueirozF
Međusobni susreti
- 26. svi 25.Botafogo-SP2-1CRB
- 25. ruj 24.Botafogo-SP0-0CRB
- 17. srp 24.CRB4-1Botafogo-SP
- 05. kol 23.CRB0-0Botafogo-SP
- 29. tra 23.Botafogo-SP2-0CRB
