Belgian Pro League

Cercle Brugge KSV
PPNIN
2-4
Završeno
KAA Gent
NNPPI
nedjelja, 28. rujna u 14:00Jan Breydelstadion
Sažetak
Prvo poluvrijeme
- 16'⚽Gol
- 20'Žuti karton – Siebe van der Heyden
- ⚽Gol iz penala22'
- Žuti karton – Oluwaseun Adewumi29'
- 31'Žuti karton – Jean-Kévin Duverne
- ⚽Gol43'
- 45'+1'⚽Gol
- Žuti karton – Edan Diop45'+5'
- ⇅Zamjena45'
Drugo poluvrijeme
- 48'Žuti karton – Abdelkahar Kadri
- ⇅Zamjena59'
- 67'⇅Zamjena
- 69'⚽Gol
- ⇅Zamjena73'
- ⇅Zamjena73'
- ⇅Zamjena73'
- 78'⇅Zamjena
- 78'⇅Zamjena
- 87'⚽Gol
- 90'+2'⇅Zamjena
- 90'+2'⇅Zamjena
Statistika
50%Posjed lopte50%
23Udarci11
8Udarci u okvir8
10Korneri2
12Prekršaji9
2Žuti kartoni3
0Crveni kartoni0
0Zaleđa0
4Obrane5
0Točna dodavanja0
0Ukupno dodavanja0
Zamah
Cercle BruggeKAA Gent
⚽
⚽
⚽
⚽
⚽
⚽
1530456075
Najbolji igrači
Cercle Brugge
- Oumar DiakitéUdarci3
KAA Gent
- Atsuki ItoUdarci3
- Davy RoefObrane5
Sastavi
Cercle Brugge4-4-23-4-2-1KAA Gent
33Roef
44Heyden
3Paskotši
29Duverne
⚽8Skoras
37Kadri
18Samoise
⚽15Ito
7Kanga
⚽6Gandelman
⚽
9Ngoura
10Diakité
37Diop
18Gerkens
17Adewumi
⚽3Utkus
Cercle Brugge
- 21Maxime DelangheG
- 66Christiaan RavychCD-L
- 3Edgaras UtkusCD-R
- 15Gary MagnéeLB
- 6Lawrence AgyekumRB
- 28Hannes Van Der BruggenCM-L
- 18Pieter GerkensCM-R
- 37Edan DiopLM
- 17Oluwaseun AdewumiRM
- 9Steve NgouraCF-L
- 10Oumar DiakitéCF-R
KAA Gent
- 33Davy RoefG
- 3Maksim PaskotšiCD
- 44Siebe van der HeydenCD-L
- 29Jean-Kévin DuverneCD-R
- 37Abdelkahar KadriCM-L
- 17Mathias Delorge-KnieperCM-R
- 8Michal SkorasLM
- 18Matisse SamoiseRM
- 7Wilfried KangaF
- 15Atsuki ItoCF-L
- 6Omri GandelmanCF-R
Međusobni susreti
- 15. pro 24.KAA Gent1-1Cercle Brugge KSV
- 26. ruj 24.Cercle Brugge KSV2-1KAA Gent
- 11. velj 24.KAA Gent1-2Cercle Brugge KSV
- 22. lis 23.Cercle Brugge KSV2-0KAA Gent
- 20. svi 23.KAA Gent2-2Cercle Brugge KSV
