Chilean Primera División

Everton CD
PNIPN
1:1

Audax Italiano
PIPNN
nedjelja, 16. kolovoza u 00:00Estadio Sausalito
Sažetak
Prvo poluvrijeme
- 1'Žuti karton – Paolo Guajardo
- 15'⚽Gol iz penala – Franco Troyansky
- 15'Žuti karton – Franco Troyansky
- Žuti karton – Hugo Magallanes19'
- 25'Žuti karton – Raimundo Rebolledo
- Crveni karton – Second yellow card to Hugo Magallanes34'
- 37'Žuti karton – Federico Mateos
- ⇅Ulazi Valentín Vidal, izlazi Óscar Opazo45'
- 45'⇅Ulazi Ariel Uribe, izlazi Paolo Guajardo
- ⇅Ulazi Emiliano Ramos, izlazi Josué Ovalle45'
- 45'⇅Ulazi Diego Coelho, izlazi Franco Troyansky
Drugo poluvrijeme
- ⚽Gol – Emiliano Ramos54'
- 64'⇅Ulazi Michael Fuentes, izlazi Giovani Chiaverano
- 64'⇅Ulazi Marco Collao, izlazi Mario Sandoval
- ⇅Ulazi Gustavo Charrupí, izlazi Nicolás Baeza73'
- 76'⇅Ulazi Damián Pizarro, izlazi Federico Mateos
- ⇅Ulazi Braian Martínez, izlazi Nicolás Montiel80'
- 87'Žuti karton – Felipe Salomoni
- ⇅Ulazi Vicente Fernández, izlazi Julián Alfaro90'
- 90'+2'Žuti karton – Marco Collao
- 90'+5'Žuti karton – Michael Fuentes
Statistika
46%Posjed lopte54%
6Udarci18
2Udarci u okvir4
3Korneri2
14Prekršaji12
1Žuti kartoni7
1Crveni kartoni0
2Zaleđa1
3Obrane1
262Točna dodavanja310
332Ukupno dodavanja390
Zamah
Everton CDAudax Italiano
⚽
153045607590
Najbolji igrači
Everton CD
- Julián AlfaroUdarci2
- Benjamín BerriosTočni dodavanja39
- Benjamín BerriosObrambene intervencije11
- Ignacio GonzálezObrane3
Audax Italiano
- Cesar PinaresUdarci5
- Enzo FerrarioTočni dodavanja45
- Enzo FerrarioObrambene intervencije10
- Tomás AhumadaObrane1
Sastavi
Everton CD4-2-3-14-1-4-1Audax Italiano
3Salomoni
⚽
11Troyansky
40Montiel
21Berrios
4Magallanes
Everton CD
- 1Ignacio GonzálezG
- 24Diego OyarzúnCD-L
- 4Hugo MagallanesCD-R
- 14Nicolás BaezaLB
- 2Óscar OpazoRB
- 10Alan MedinaAM
- 7Joaquin MoyaLM
- 21Benjamín BerriosRM
- 40Nicolás MontielF
- 9Julián AlfaroAM-L
- 20Josue OvalleAM-R
Audax Italiano
- 1Tomás AhumadaG
- 29Marcelo OrtizCD-L
- 13Enzo FerrarioCD-R
- 6Mario SandovalDM
- 3Felipe SalomoniLB
- 35Raimundo RebolledoRB
- 19Cesar PinaresCM-L
- 28Federico MateosCM-R
- 21Giovani ChiaveranoLM
- 7Paolo GuajardoRM
- 11Franco TroyanskyF
Međusobni susreti
- 22. velj 26.Audax Italiano1-0Everton CD
- 21. stu 25.Audax Italiano2-0Everton CD
- 01. lip 25.Everton CD1-1Audax Italiano
- 29. kol 24.Audax Italiano1-2Everton CD
- 06. tra 24.Everton CD2-0Audax Italiano
