MLS

Houston Dynamo FC

Houston Dynamo FC

NPINI

0:2

Završeno
Sporting Kansas City

Sporting Kansas City

IIPIP
nedjelja, 27. rujna u 00:30Shell Energy Stadium

Igrač utakmice

André Luiz

8.3

Sažetak

Prvo poluvrijeme

  • 1'
    Žuti karton – Justin Reynolds
  • 27'
    ⚽Gol – André Luiz
  • 45'
    ⚽Gol – Calvin Harris
  • Crveni karton – Héctor Herrera
    45'+3'
  • 45'+4'
    Žuti karton – Taylor Calheira
  • 45'+6'
    Žuti karton – André Luiz

Drugo poluvrijeme

  • Žuti karton – Antônio Carlos
    54'
  • ⇅Ulazi Felipe Andrade, izlazi Franco Negri
    56'
  • 62'
    ⇅Ulazi Rubén Ramos, izlazi André Luiz
  • 68'
    Žuti karton – Stephen Afrifa
  • ⇅Ulazi Marcelo Saracchi, izlazi Lawrence Ennali
    71'
  • ⇅Ulazi Lyle Foster, izlazi Ibrahim Aliyu
    71'
  • ⇅Ulazi Matthew Arana, izlazi Agustín Bouzat
    71'
  • 72'
    ⇅Ulazi Jacob Bartlett, izlazi Justin Reynolds
  • 72'
    ⇅Ulazi Owen Wolff, izlazi Calvin Harris
  • 79'
    ⇅Ulazi Seymour Reid, izlazi Taylor Calheira
  • 80'
    ⇅Ulazi Zorhan Bassong, izlazi Stephen Afrifa
  • ⇅Ulazi Duncan McGuire, izlazi Mateusz Bogusz
    82'

Statistika

51%Posjed lopte49%
21Udarci10
4Udarci u okvir4
8Korneri3
3Prekršaji11
1Žuti kartoni4
1Crveni kartoni0
1Zaleđa0
2Obrane4
429Točna dodavanja402
469Ukupno dodavanja448

Zamah

HoustonKansas City
⚽
⚽
153045607590

Najbolji igrači

Houston

  • Guilherme AugustoUdarci6
  • Antônio CarlosTočni dodavanja63
  • Antônio CarlosObrambene intervencije13
  • Jonathan BondObrane2

Kansas City

  • André LuizUdarci3
  • Lasse Berg JohnsenTočni dodavanja67
  • Jansen MillerObrambene intervencije11
  • Stefan ClevelandObrane4

Sastavi

Houston4-4-24-4-2Kansas City
30Cleveland
18Karic
28Meyer
13Reynolds
15Miller
20Agyabeng
⚽14Harris
4Johnsen
⚽11Luiz
17Afrifa
19Calheira
20Augusto
30Bouzat
16Herrera
19Bogusz
6Artur
24Aliyu
21Negri
5Halter
11Ennali
3Carlos
31Bond

Houston

  • 31Jonathan BondG
  • 5Lucas HalterCD-L7.0
  • 3Antônio CarlosCD-R6.8
  • 21Franco NegriLB
  • 11Lawrence EnnaliRB
  • 16Héctor HerreraCM-L
  • 6ArturCM-R6.7
  • 19Mateusz BoguszLM
  • 24Ibrahim AliyuRM
  • 20Guilherme AugustoCF-L
  • 30Agustín BouzatCF-R

Kansas City

  • 30Stefan ClevelandG
  • 28Wyatt MeyerCD-L6.7
  • 15Jansen MillerCD-R7.0
  • 18Emir KaricLB
  • 13Justin ReynoldsRB
  • 20Kwaku AgyabengCM-L
  • 4Lasse Berg JohnsenCM-R
  • 14Calvin HarrisLM
  • 11André LuizRM8.3
  • 17Stephen AfrifaCF-L
  • 19Taylor CalheiraCF-R

Međusobni susreti

  • 02. kol 26.Sporting Kansas City0-2Houston Dynamo FC
  • 19. lis 25.Sporting Kansas City0-0Houston Dynamo FC
  • 01. lip 25.Houston Dynamo FC1-3Sporting Kansas City
  • 12. svi 24.Sporting Kansas City1-2Houston Dynamo FC
  • 25. velj 24.Houston Dynamo FC1-1Sporting Kansas City

Više analiza

Sve analize →