French Ligue 1

Le Mans

Le Mans

ININN

2:1

Završeno
Lorient

Lorient

INIPN
subota, 19. rujna u 18:45Stade Marie-Marvingt

Sažetak

Prvo poluvrijeme

  • Gol – Adil Bourabaa
    3'
  • 11'
    Žuti karton – Jean-Victor Makengo
  • 17'
    Ulazi Théo Le Bris, izlazi Panos Katseris (ozljeda)
  • 19'
    Žuti karton – Arsène Kouassi

Drugo poluvrijeme

  • Žuti karton – Habib Diallo
    51'
  • Ulazi Lucas Calodat, izlazi Yasser Larouci
    58'
  • Ulazi Dame Gueye, izlazi Habib Diallo
    59'
  • 61'
    Žuti karton – Arthur Avom
  • 65'
    Ulazi Souleymane Faye, izlazi Gabin Bernardeau
  • 65'
    Ulazi Mamadou Koné, izlazi Ibrahima Baldé
  • Ulazi Antoine Rabillard, izlazi Lucas Bretelle
    72'
  • Ulazi Alexandre Lauray, izlazi Jean Vercruysse
    72'
  • Žuti karton – Djibril Sidibé
    74'
  • 75'
    Ulazi Isak Jensen, izlazi Jean-Victor Makengo
  • 75'
    Ulazi Nosa Obaretin, izlazi Nathaniel Adjei
  • Žuti karton – Adil Bourabaa
    78'
  • 78'
    Gol – Isak Jensen
  • Ulazi Billal Brahimi, izlazi Adil Bourabaa
    85'

Statistika

51%Posjed lopte49%
11Udarci9
7Udarci u okvir2
1Korneri3
15Prekršaji15
3Žuti kartoni3
0Zaleđa1
1Obrane5
385Točna dodavanja365
475Ukupno dodavanja448

Zamah

Le MansLorient
153045607590

Najbolji igrači

Le Mans

  • Louis MafoutaUdarci3
  • Djibril SidibéTočni dodavanja70
  • Djibril SidibéObrambene intervencije11
  • Nicolas KocikObrane1

Lorient

  • Noah CadiouUdarci2
  • Arthur AvomTočni dodavanja62
  • Montassar TalbiObrambene intervencije17
  • Yvon MvogoObrane5

Sastavi

Le Mans3-1-4-23-4-2-1Lorient
38Mvogo
32Adjei
3Talbi
20Sylla
43Kouassi
62Avom
77Katseris
8Cadiou
17Makengo
18Baldé
33Bernardeau
14Mafouta
13Diallo
76Larouci
10Vercruysse
26Bamba
11Bourabaa
5Voyer
17Yohou
29Bretelle
19Sidibé
98Kocik

Le Mans

  • 98Nicolas KocikG
  • 17Samuel YohouCD
  • 5Harold VoyerCD-L
  • 19Djibril SidibéCD-R
  • 29Lucas BretelleSW
  • 10Jean VercruysseCM-L
  • 11Adil BourabaaCM-R
  • 76Yasser LarouciLM
  • 26Rayan BambaRM
  • 14Louis MafoutaCF-L
  • 13Habib DialloCF-R

Lorient

  • 38Yvon MvogoG
  • 3Montassar TalbiCD
  • 32Nathaniel AdjeiCD-L
  • 20Dembo SyllaCD-R
  • 62Arthur AvomCM-L
  • 8Noah CadiouCM-R
  • 43Arsène KouassiLM
  • 77Panos KatserisRM
  • 18Ibrahima BaldéF
  • 17Jean-Victor MakengoCF-L
  • 33Gabin BernardeauCF-R

Međusobni susreti

  • 04. velj 20.Lorient4-2Le Mans
  • 23. kol 19.Le Mans1-2Lorient
  • 13. kol 19.Lorient1-2Le Mans
  • 11. sij 12.Le Mans0-1Lorient
  • 16. sij 10.Le Mans0-3Lorient