German Bundesliga

FC Augsburg
PPPNI
-
Nije počelo
SC Paderborn 07
PNIIP
subota, 19. prosinca u 20:00WWK Arena
Match preview
PredictionModel pick
FC Augsburg
Augsburg 45%Draw 45%10% Paderborn
Projection based on recent form, head-to-head and standings.
Najbolji igrači
Augsburg
- Michael GregoritschGoloviUtakmice: 4, Golovi: 3
- Fabian RiederAsistencijeUtakmice: 4, Asistencije: 3
- Michael GregoritschUdarci9
- Chrislain MatsimaTočni dodavanja160
- Finn DahmenObrane21
Paderborn
- Santiago CastanedaGoloviUtakmice: 4, Golovi: 1
- Laurin CurdaAsistencijeUtakmice: 4, Asistencije: 1
- Steffen TiggesUdarci8
- Tjark SchellerTočni dodavanja190
- Nahuel Nicolas NollObrane14
Međusobni susreti
- 27. svi 20.FC Augsburg0-0SC Paderborn 07
- 09. stu 19.SC Paderborn 070-1FC Augsburg
- 11. tra 15.SC Paderborn 072-1FC Augsburg
- 08. stu 14.FC Augsburg3-0SC Paderborn 07
- 21. sij 11.SC Paderborn 071-1FC Augsburg
Više analiza
Sve analize →

BundesligaNajava · 19. ruj
Paderborn dočekuje Hoffenheim u hitnom duelu za izlazak s dna Bundeslige
Paderborn, posljednjeplasirani i bez postignutih golova, traži prvu pobjedu protiv Hoffenheima koji stiže s više gola, ali i s obrambenim dvojbama.
4 min čitanja


BundesligaNajava · 19. ruj
Schalke 04 dočekuje raspoloženi napadački Elversberg na Veltins Areni
Schalke, 11. s negativnom gol-razlikom, traži reakciju protiv Elversberga koji stiže kao 6. momčad s najplodnijim napadom u posljednjem razdoblju Bundeslige.
4 min čitanja


BundesligaNajava · 18. ruj
Bayer Leverkusen dočekuje RB Leipzig koji traži put natrag na vrh
BayArena će biti pozornica izravnog dvoboja dviju momčadi neujednačenih rezultata koje žele učvrstiti mjesto u gornjem dijelu Bundeslige.
4 min čitanja
