Argentine Nacional B

Deportivo Morón

Deportivo Morón

IINPI

4:1

Završeno
Acassuso

Acassuso

ININN
nedjelja, 9. kolovoza u 18:00Estadio Nuevo Francisco Urbano

Sažetak

Prvo poluvrijeme

  • Gol
    17'
  • Žuti karton – Santiago Kubiszyn
    20'
  • Gol
    24'
  • 36'
    Gol
  • Gol
    37'
  • 42'
    Žuti karton – Natán Acosta
  • 45'
    Zamjena
  • 45'
    Zamjena
  • 45'
    Zamjena

Drugo poluvrijeme

  • 63'
    Žuti karton – Bruno Dordoni
  • Zamjena
    66'
  • 66'
    Zamjena
  • Zamjena
    66'
  • Žuti karton – Joaquín Livera
    75'
  • Zamjena
    77'
  • Zamjena
    77'
  • 77'
    Zamjena
  • 81'
    Žuti karton – Manuel Mónaco
  • Žuti karton – Brian Salvareschi
    82'
  • Zamjena
    85'
  • 88'
    Crveni karton – Lucas Pioli
  • 89'
    Žuti karton – Román Etcheverri
  • Gol iz penala
    90'
  • 90'+1'
    Žuti karton – Mariano Monllor

Statistika

3Žuti kartoni5
0Crveni kartoni1

Zamah

MorónAcassuso
153045607590

Sastavi

Morón4-1-3-24-3-3Acassuso
1Monllor
3Dordoni
6Pioli
4Etcheverri
2Bellatti
10Hermoso
5Dubini
7Reynoso
8Rey
9Rodríguez
11Acosta
9Levato
7Fagúndez
11Bíttolo
10Olivares
8Kubiszyn
3Livera
6Cardozo
5Burruchaga
4Iñiguez
2Salvareschi
1Salvá

Morón

  • 1Julio César SalváG
  • 6Leonel CardozoCD-L
  • 2Brian SalvareschiCD-R
  • 5Mauro BurruchagaSW
  • 3Joaquín LiveraLB
  • 4Emanuel IñiguezRB
  • 10Juan Manuel OlivaresCM
  • 11Mariano BíttoloLM
  • 8Santiago KubiszynRM
  • 9Mateo LevatoCF-L
  • 7Franco FagúndezCF-R

Acassuso

  • 1Mariano MonllorG
  • 6Lucas PioliCD-L
  • 2Santiago BellattiCD-R
  • 3Bruno DordoniLB
  • 4Román EtcheverriRB
  • 5Kevin DubiniCM
  • 10Agustín HermosoLM
  • 7Ramiro ReynosoRM
  • 9Tomás RodríguezF
  • 8Lucas ReyLF
  • 11Natán AcostaRF

Međusobni susreti

  • 21. ožu 26.Acassuso0-3Deportivo Morón
  • 02. tra 17.Acassuso2-4Deportivo Morón
  • 16. ruj 16.Deportivo Morón2-0Acassuso
  • 30. svi 16.Acassuso0-1Deportivo Morón
  • 26. srp 15.Deportivo Morón0-0Acassuso